Producent grzałek nierdzewnych - grzałki na zamówienie ze stali nierdzewnej

Rysunek Stalowe Elementy Grzejne SNOP WUG MB
Moc (W)300-3000
Napięcie (V)110-400
Materiał elementuStal nierdzewna
Kryza mocującaStal nierdzewna/Mosiądz
Obciążenie powierzchnioweWedług specyfikacji klienta
Długość (mm)Według specyfikacji klienta
Średnica elementu (mm)8.0, 8.2, 8.5
Miejsce na anodęBrak
KształtWedług specyfikacji klienta
Przyłącza konektoroweWedług specyfikacji klienta

Stały kontakt z wodą w przypadku m.in. elementów grzejnych to konieczność zastosowania do ich produkcji materiałów zapewniających pełną ochronę przed korodowaniem. Jako producent grzałek nierdzewnych gwarantujemy właściwe ich wykonanie – tak, by przez wiele lat eksploatacji w trudnych warunkach zachowywały swoje pierwotne, deklarowane przez nas parametry techniczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w tym zakresie. Wspomniane produkty przygotowujemy również na indywidualne zamówienie!

Gdzie można stosować grzałki ze stali nierdzewnej?

Wyroby z metali zabezpieczonych przed korodowaniem sprawdzają się przede wszystkim w kontekście wspomnianego już stałego kontaktu z wodą. W przypadku stali nierdzewnej wykorzystywane są dodatki stopowe zapobiegające korozji. Grzałki na zamówienie z tego materiału nadają się też do eksploatacji w olejach oraz środowisk trudnych . Jako ich producent zapewniamy utrzymanie deklarowanych parametrów technicznych przy długotrwałej pracy w takich warunkach. Zastosowanym medium ogrzewanym mogą być w tym wypadku także roztwory cieczy. Modele grzałek nierdzewnych dostępne w naszej ofercie można spersonalizować według własnego projektu. Dzięki temu mają zastosowanie do różnego rodzaju urządzeń elektrycznych : bojlerów, ale też term , sprzętu gastronomicznego , nagrzewnic powietrza, piekarników , saun. Montuje się je zarówno w zbiornikach otwartych, jak i zamkniętych. Jako producent elementów grzejnych tego typu jesteśmy w stanie dopasować je do charakterystyki eksploatacji, przygotowując te elementy nawet do użytku w przemyśle spożywczym. Zachęcamy do złożenia zamówienia na grzałki ze stali nierdzewnej w naszej firmie. W razie pytań zapraszamy do kontaktu!

W jaki sposób projektujemy i produkujemy grzałki nierdzewne?

WYKONANIE PROJEKTU

ZASADY DOBORU ELEMENTU GRZEJNEGO

Przy doborze elementu grzejnego istotną rolę odgrywa przeznaczenie i warunki pracy. Temperatura pracy i obciążenie powierzchniowe Wymiary, moc i obciążenie powierzchniowe zależą od różnorodnych czynników. W związku z tym, abyśmy mogli Państwa problem rozwiązać w sposób optymalny niezbędne jest określenie następujących parametrów pracy:

 • zastosowanie,
 • ogrzewane medium,
 • napięcie znamionowe,
 • moc znamionowa,
 • wymagana temperatura pracy,
 • rodzaj wyprowadzeń prądowych,
 • sposób kontroli temperatury,
 • ewentualne zastosowanie elementów mocujących.

Do wykonania wspomnianych elementów grzejnych niezbędny jest zaawansowany park maszynowy. Linia produkcyjna w tym wypadku musi składać się z maszyn i narzędzi umożliwiających precyzyjną i szybką zarazem obróbkę materiału w postaci stali nierdzewnej. Dostarczone nam przez sprawdzonych producentów wyroby hutnicze z tego metalu są poddawane obróbce plastycznej. To z kolei zapewnia możliwość realizacji kluczowego dla wykonania grzałek na zamówienie procesu – nadawania im oczekiwanego przez klienta kształtu. Są one ponadto solidnie zespalane z innymi częściami, z którymi tworzą kompletne elementy grzejne. Do tego celu wykorzystujemy takie metody obróbki jak spawanie, zgrzewanie, zaciskanie czy lutowanie.

Zatrudniamy doskonale wykwalifikowanych pracowników, którzy mają duże doświadczenie w obrabianiu stali kwasoodpornej i wielu innych surowców. Nasz zespół potrafi zadbać o to, by każdy kolejny element grzejny taki jak grzałka nierdzewna schodził z linii produkcyjnej w ściśle określonym czasie. Ogromne znaczenie ma również bardzo dobrze przemyślany system kontroli procesu wyrabiania nowych produktów. Każdą z czynności nadzorują bowiem specjaliści odpowiedzialni również za jakość finalnego wyrobu. Dzięki temu wytwarzane przez nas elementy doskonale nadają się do podgrzewania cieczy, a tym samym również generowania ciepła w pomieszczeniach.

Co wyróżnia proces produkcji grzałek nierdzewnych w WUG MB?

Zmodernizowany, nowoczesny ciąg technologiczny pozwala nam realizować zlecenia zarówno w zakresie produkcji małych zleceń grzałek ze stali nierdzewnej, jak i całych serii. Bardzo chętnie dostosujemy się do indywidualnych oczekiwań klienta i dołożymy wszelkich starań, by wyprodukować element grzejny najwyższej jakości. Dodatkowym atutem jest wspomniana już możliwość wykonania takich produktów na zamówienie.

Niezależnie od stopnia zaawansowania projektu jesteśmy w stanie zagwarantować każdemu z klientów terminowe wykonanie zlecenia oraz jego zgodność z przekazanymi wytycznymi co do konkretnych parametrów technicznych urządzenia. Zależy nam na tym, by każda grzałka przeznaczona do podgrzewania cieczy i ogrzewania pomieszczeń spełniała najwyższe standardy produkcji. Wyróżnia nas duża wydajność wytwarzania wyrobów wszelkiego rodzaju.

Grzałki nierdzewne na zamówienie – dlaczego warto zamówić je u nas?

Na rynku działamy od wielu lat, nieustannie dostarczając naszym kontrahentom produkty o właściwościach odzwierciedlających ich oczekiwania. Mamy doświadczenie niezbędne do wytwarzania najwyższej jakości wyrobów. Warto zwrócić uwagę na stosowane przez nas linie technologiczne w zakładzie produkcyjnym. Działają one z użyciem technologii amerykańskiej firmy Oakley Industries LTD. Jako producent grzałek ze stali nierdzewnej jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość wyrobów, co potwierdzają otrzymane przez nas certyfikaty VDE oraz oznaczenie CE.

Stosowanie najwyższej jakości materiałów i komponentów produkowanych przez światowych liderów tej branży zapewnia szereg istotnych korzyści, m. in.:

 • wysoką i stabilną jakość parametrów elektrycznych, dzięki centralnemu usytuowaniu skrętki grzejnej,
 • wysoką żywotność i pewność pracy, dzięki stosowaniu jednorodnej i mocno zagęszczonej izolacji z najlepszych jakościowo tlenków magnezu i poprzez stosowanie najwyższej jakosci drutów oporowych,
 • wysokie obciążenie powierzchniowe oraz wysokie dopuszczalne temperatury powierzchni płaszcza osłaniającego, dzięki stosowaniu najlepszych gatunkowo rur ze stali nierdzewnych.

Każdemu klientowi zapewniamy profesjonalną obsługę – zarówno na etapie projektowania elementów grzejnych na zamówienie, jak i ich produkcji. Możemy wykonać modele testowe w celu lepszego dopasowania ich do indywidualnych preferencji kontrahenta. Podmioty zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu oraz do zapoznania się z naszą pełną ofertą grzałek ze stali nierdzewnej, które możemy dla Państwa wyprodukować!

Logotypy firm współpracujacych z WUG MB - Wytwórnią Urządzeń Grzejnych
Copyright © 2023 WUG MB - Wytwórnia Urządzeń Grzejnych