Producent elementów grzejnych - WUG MB

Prezes firmy WUG MB w gabinecie
Płomienie proces produkcji grzałek, producent grzałek do bojlerów, producent elementów grzejnych

Wytwórnia Urządzeń Grzejnych to firma z długoletnią tradycją i doświadczeniem, 30 lat temu została założona przez Pana Mirosława Banaś jako specjalistyczna fabryka produkująca elektryczne urządzenia grzewcze. Głównym przedmiotem działalności jest produkcja rurkowych elementów grzejnych o szerokim zakresie zastosowania we wszystkich elektrycznych urządzeniach grzewczych. W ostatnich latach zakład został zmodernizowany i wyposażony w nowe maszyny produkcyjne o wysokim standardzie. Wszystkie elementy grzejne są produkowane zgodnie z nowoczesną technologią amerykańskiej firmy Oakley Industries LTD. Stosowane są najlepsze surowce zgodne z normami europejskimi, które zapewniają produktom WUG najwyższy poziom. W celu spełnienia wszystkich wymagań i wymogów oraz potrzeb naszych klientów w 2003 roku wprowadziliśmy zarządzanie jakością ISO 9001 w zakresie projektowania i produkcji elementów grzejnych certyfikowane przez Lloyd Register Quality Assurance. W naszej firmie każdy typ elementu grzejnego projektuje się zgodnie z obowiązującymi normami zarządzania jakością ISO 9001: 2015. Nasze elementy grzejne są zgodne z normą elektryczną IEC 60335-1 i certyfikatami PCBC, VDE niemieckiego Instytutu VDE od 2014 roku.

W latach działalności firma WUG wystawiała się na wybitnych i znanych targach branży dużego i małego AGD, takich jak Domotechnica Koln, Comfortec Paris, Mostra Convegno Milano, Dubai BIG 5, Międzynarodowe Targi Mińsk i Międzynarodowe Targi Poznańskie. Elementy grzejne WUG są dobrze znane w kraju i za granicą. Firma eksportuje produkty na rynki Europejskie, Ameryki Północnej, Bliskiego Wschodu i Afryki. Dzięki dużej elastyczności firma może produkować również niewielkie serie elementów wykonane na specjalne wymagania i potrzeby naszych klientów. Długoletnie doświadczenie i pełne zaangażowanie kierownictwa i środowiska pracy daje możliwość planowania i realizacji głównych celów fabryki, takich jak: jakość, niezawodność i pełna satysfakcja klienta.

Jako producent elementów grzejnych wykorzystywanych w wielu gałęziach przemysłu doskonale zdajemy sobie sprawę z ogromnej odpowiedzialności, a także z zaufania, jakim darzą nas klienci. Dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających odbiorców, zadbaliśmy o to, aby przygotowana przez nas oferta miała charakter tak kompleksowy, jak tylko to możliwe.

Jako producent grzałek do bojlerów kreujemy nowe rozwiązania technologiczne oraz podejmujemy się realizacji nietypowych i niekonwencjonalnych projektów. Bez względu na skalę zlecenia wszyscy zainteresowani mogą liczyć na indywidualne podejście do powierzonych nam obowiązków, przygotowanie szczegółowej wyceny oraz szeroko zakrojone wsparcie merytoryczne. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży związanej z elementami grzejnymi. Serdecznie zachęcamy zatem do kontaktu oraz do zapoznania się ze szczegółami prezentowanej oferty. W naszym asortymencie znaleźć można nie tylko najwyższej jakości grzałki, ale także wiele innych podzespołów, dzięki którym przemiana energii elektrycznej w cieplną staje się bardziej efektywna.

Specjalistyczna produkcja rurkowych elementów grzejnych

Jednymi z najważniejszych produktów znajdujących się w naszym asortymencie są grzałki do bojlerów, wymienników ciepła i inne elementy grzejne. Choć pojęcia te przez wielu ludzi traktowane bywają w kategoriach synonimów, to warto wiedzieć o tym, że z technicznego punktu widzenia mowa tutaj o różnych komponentach. Po pierwsze – element grzejny jest podstawową częścią elektrycznego, oporowego urządzenia grzewczego. To właśnie on odpowiada za przemianę przepływającej energii elektrycznej w ciepło. Do produkcji tego typu podzespołów wykorzystuje się materiały oporowe takie jak pręty, druty czy specjalistycznie zaprojektowane taśmy.

Grzałki elektryczne, których również jesteśmy producentem, są używane zarówno w gospodarstwach domowych jak i w przemyśle – w tym przede wszystkim w procesach podgrzewania substancji w każdym stanie skupienia – lotnym, ciekłym oraz stałym. To, że mają tak uniwersalne zastosowanie, wynika głównie z ich wysokiej sprawności, ponieważ niemal 100% pobranej energii zamieniane jest w ciepło, co czyni je jednymi z najwydajniejszych, dostępnych na rynku rozwiązań tego typu.

Jako doświadczony producent elementów grzejnych zajmujemy się także projektowaniem i wytwarzaniem tzw. grzałek rurkowych. To komponenty przeznaczone do pracy w powietrzu, a także w cieczach I gazach. Ze względu na możliwość niemal dowolnego kształtowania nadają się one do bardzo wielu zastosowań.

Elementy grzejne – oferta opracowana z troską o każdy detal

Jeżeli zatem poszukują Państwo najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie różnego rodzaju grzałek do bojlerów oraz elementów grzejnych do sprzętu elektrycznego, to nasza oferta asortymentowa z pewnością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających odbiorców. Jako producent zapewniamy wysoką jakość i konkurencyjne ceny, poprzez zastosowanie w naszych urządzeniach wyłącznie najlepszych surowców. Zapraszamy do kontaktu z zespołem doświadczonych doradców, którzy zapewnią profesjonalne wsparcie techniczne przy wyborze produktów!

Logotypy firm współpracujacych z WUG MB - Wytwórnią Urządzeń Grzejnych
Copyright © 2023 WUG MB - Wytwórnia Urządzeń Grzejnych