Pracownicy przy komputerze

Fachowość i doświadczenie

Firma WUG produkuje i projektuje elementy grzejne od 1988 roku. Z biegiem lat możemy pochwalić się profesjonalnym zespołem z unikalną wiedzą techniczną niezbędną do zapewnienia naszym odbiorcom bezpiecznych elementów grzejnych wysokiej jakości.

Nasza firma nieustannie poszukuje innowacyjnych rozwiązań, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów. Z tego powodu konsekwentnie inwestujemy w nasz park maszynowy.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie dowolnego projektu: ZAPYTANIE

Certyfikaty

Zapewnieniem wysokiej jakości produktów są liczne certyfikaty i akredytacje.

B Certyfikat - krajowy certyfikat bezpieczeństwa wydany przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji oraz akredytowany przez Polskie Centrum Akredytacji od 1988 r.

Certyfikat CB - zapewniający, że wszystkie wyroby są produkowane zgodnie z międzynarodowymi standardami IECEE wydanymi przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji i akredytowane przez International Electro Technical Commision z 1997 r.

PZH atest - atest higieniczny wydany przez Narodowy Instytut Higieny od 1992 r.

Autoryzacja STRIX - zapewnienie pełnej zgodności produktów ze sterownikami STRIX Ltd z 1996 r.

OTTER - Autoryzacja - zapewnienie pełnej zgodności produktów ze sterownikami OTTER Ltd z 1997 r.

Certyfikat ISO 9001: 2015 - wydany przez Lloyds Register Quality Assurance i akredytowany przez United Kingdom Accreditation Service and Standards Council of Canada.

Certyfikat VDE i CB udzielony przez niemiecki Instytut VDE od 2014 r. Certyfikat CB zgodny ze standardami SASO uzyskany w 2016 r.

Certyfikaty WUG MB

Jakość produktów WUG MB
Logotypy firm współpracujacych z WUG MB - Wytwórnią Urządzeń Grzejnych
Copyright © 2023 WUG MB - Wytwórnia Urządzeń Grzejnych